menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Erişim | Teknik servis | Havale bildirim formu | Pc Toplama Sihirbazı | Fiyat Listesi | Hakkımızda | Gizlilik Politikası 
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

En çok gezinenler
im_menu6NEO NED-Q840-2L25B
NEO NED-Q840-2L25B
NEO NED-Q840-2L25B
$
699,00
+ KDV
KDV dahil :
$
3.891,75
im_menu6LOGO-GO MALİ MÜŞAVİR
LOGO-GO MALİ MÜŞAVİR
LOGO-GO MALİ MÜŞAVİR
¨
1.200,00
+ KDV
KDV dahil :
¨
1.416,00
im_menu6NIRVANA CPV-P600-2H05S
NIRVANA CPV-P600-2H05S
NIRVANA CPV-P600-2H05S
$
588,00
+ KDV
KDV dahil :
$
3.273,74
im_menu6CKU-B970-4K05V-S(SIYAH) V-B(BEYAZ)
CKU-B970-4K05V-S(SIYAH) V-B(BEYAZ)
CKU-B970-4K05V-S(SIYAH) V-B(BEYAZ)
¨
977,00
im_menu6NEO NEO-I650-4T65P
NEO NEO-I650-4T65P
NEO NEO-I650-4T65P
$
888,00
+ KDV
KDV dahil :
$
4.944,02
im_menu6NIRVANA CPK-T450-2H25S
NIRVANA CPK-T450-2H25S
NIRVANA CPK-T450-2H25S
$
575,00
+ KDV
KDV dahil :
$
3.201,36
im_menu6NIRVANA CPV-I370-2K05B
NIRVANA CPV-I370-2K05B
NIRVANA CPV-I370-2K05B
$
688,00
+ KDV
KDV dahil :
$
3.830,50
im_menu6NEO NEO-I870-4T45P
NEO NEO-I870-4T45P
NEO NEO-I870-4T45P
$
999,00
+ KDV
KDV dahil :
$
5.562,02
im_menu6NIRVANA CPK-T450-3K25B
NIRVANA CPK-T450-3K25B
NIRVANA CPK-T450-3K25B
$
639,00
+ KDV
KDV dahil :
$
3.557,69
im_menu6NIRVANA CPQ-I450-6L35P
NIRVANA CPQ-I450-6L35P
NIRVANA CPQ-I450-6L35P
$
979,00
+ KDV
KDV dahil :
$
5.450,68
Alt Menü 6

» Kurumsal Ürünler » Aksam-Kurumsal » Yedekleme - Veri Depolama Aksamı
Marka
 [Hewlett Packard] 
 [HP] 
 [HPE] 
 [LENOVO] 
Karşılaştırma listesi (0)

HPE 716197-B21 EXT 2.0M MİNİSAS HD TO MİNİSAS HD CBL

HPE 716197-B21 EXT 2.0M MİNİSAS HD TO MİNİSAS HD CBL
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HPE J9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD

HPE J9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE

LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HPE J9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD

HPE J9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

LENOVO 01DC659 STORAGE V3700 V2 TWO 16GB FC CARDS EA W4 PORTS 4 SW SFP

LENOVO 01DC659 STORAGE V3700 V2 TWO 16GB FC CARDS EA W4 PORTS 4 SW SFP
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HPE AP769B 8Gbit 1-PORT FC BROCADE 81B PCI-E HBA

HPE AP769B 8Gbit 1-PORT FC BROCADE 81B PCI-E HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AM866B 8/8 BASE 0 E-PORT SAN SWITCH

HPE AM866B 8/8 BASE 0 E-PORT SAN SWITCH
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA

HPE AJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AM868B 8/24 BASE (16) FABRIC SAN SWITCH

HPE AM868B 8/24 BASE (16) FABRIC SAN SWITCH
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AJ763B 82E 8Gb DUAL-PORT PCI-e FC HBA

HPE AJ763B 82E 8Gb DUAL-PORT PCI-e FC HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AK344AR 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA REMARKETED

HPE AK344AR 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA REMARKETED
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AJ762AR 81E 8Gb SP RMKT HBA

HPE AJ762AR 81E 8Gb SP RMKT HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AJ764AR 82Q 8Gb DUAL PORT PCI-e FC Rmkt HBA

HPE AJ764AR 82Q 8Gb DUAL PORT PCI-e FC Rmkt HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE J9F36A MSA 6TB 6G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD

HPE J9F36A MSA 6TB 6G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AJ762BR 81E 8Gb SP PCI-e FC REMAN HBA

HPE AJ762BR 81E 8Gb SP PCI-e FC REMAN HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE J9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD

HPE J9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE J9V70A MSA 600GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD

HPE J9V70A MSA 600GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE J9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD

HPE J9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

LENOVO 00MJ180 3M SAS CABLE (MSAS HD TO MSAS HD)

LENOVO 00MJ180 3M SAS CABLE (MSAS HD TO MSAS HD)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE N7P35A 1/8 G2 LTO-7 SAS TAPE AUTOLOADER

HPE N7P35A 1/8 G2 LTO-7 SAS TAPE AUTOLOADER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

LENOVO 01CV750 QLOCIG 16GB FC SINGLE-PORT HBA

LENOVO 01CV750 QLOCIG 16GB FC SINGLE-PORT HBA
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HPE AE459B 1U SAS RACK-MOUNT KIT

HPE AE459B 1U SAS RACK-MOUNT KIT
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu
 
Erişim | Havale bildirim formu | Pc Toplama Sihirbazı | Hakkımızda | Gizlilik Politikası 
T.H.T. BILGISAYAR
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 44 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 24369121
e-ticaret neticaret e-ticaret